koszt_wysylki.jpg

Najczęściej kupowane

 • 8,49 zł
  8,49 zł

  Irys syberyjski 'Shaker's Prayer' tworzy bujne kępy długich, wąskich liści, które w maju i czerwcu pokrywają się niezliczoną ilością atrakcyjnych kwiatów o błękitnej barwie i ciekawym rysunku unerwienia. Kwiaty mimo niewielkich rozmiarów zwracają uwagę budową oraz wyrazistym, niebieskim wzorkiem na białych płatkach dolnych. 

  Irys syberyjski 'Shaker's Prayer' tworzy bujne kępy długich, wąskich liści, które w maju i czerwcu pokrywają się niezliczoną ilością atrakcyjnych kwiatów o...

 • 11,99 zł
  11,99 zł

  Na tle wszystkich innych irysów ta odmiana wyróżnia się głównie ubarwieniem liści. Szerokie, mieczowate blaszki liściowe o wzniesionym pokroju w okresie intensywnego wzrostu wiosną przybierają ciekawe, fioletowo-purpurowe zabarwienie z nieco metalicznym połyskiem. Ciemna barwa u nasady pięknie kontrastuje z zielenią już rozwiniętych liści. 

  Na tle wszystkich innych irysów ta odmiana wyróżnia się głównie ubarwieniem liści. Szerokie, mieczowate blaszki liściowe o wzniesionym pokroju w okresie...

 • -40%
  10,90 zł 6,54 zł
 • -40%
  10,90 zł 6,54 zł

Kosaćce -IRYSY

Kosaćce -irysy

Irysy są wieloletnimi, bardzo popularnymi bylinami, które od wielu lat chętnie uprawiane są w ogrodach na całym świecie. Ze względu na mnogość gatunków, grup i powstałych przez lata mieszańców dostępny jest niemal nieograniczony wybór wariantów barwnych o różnych rozmiarach kwiatów, wymaganiach i wysokości docelowej od miniatur (15 cm) do gigantów sięgających 150 cm wysokości. W naszej ofercie przedstawiamy te najciekawsze, cechujące się wyjątkowymi walorami ozdobnymi i wszechstronnym zastosowaniem. 

Ostatnie Wpisy

Skalniak -dobór roślin

Skalniak -dobór roślin

Wskazówki, które mogą okazać się pomocne przy wyborze roślin na skalniak. Propozycje gatunków, które będą dobrze rosły i pięknie prezentowały się na skalniaku.
Czytaj dalej
Hosta -odmiany na stanowiska słoneczne

Hosta -odmiany na stanowiska słoneczne

Funkie są popularnymi roślinami do miejsc cienistych. Nieliczne odmiany tolerują jednak słońce.
Czytaj dalej
Rośliny ogrodowe -dobór i rozstawa

Rośliny ogrodowe -dobór i rozstawa

Jak wybrać odpowiednie rośliny do ogrodu i jak zaplanować ich posadzenie
Czytaj dalej
Kwiaty długo kwitnące

Kwiaty długo kwitnące

Propozycje najbardziej wdzięcznych bylin o najdłuższym okresie kwitnienia
Czytaj dalej