Obecnie czas realizacji wynosi około 3-4 dni roboczych! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. O dokładnym terminie wysyłki zostaną Państwo poinformowani mailowo.

Hortensja drzewiasta 'Incrediball' (Strong Annabelle, ABETWO)

Cena: 49,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

00356-P6-02-C5

Nowy produkt

Wybrana roślina jest obecnie w trakcie produkcji

Możesz zapisać się na automatyczne powiadomienie mailowe o dostępności produktu podając adres mailowy w poniższym polu (jeśli jesteś zalogowany, nie musisz podawać adresu). Podany przez Ciebie adres mailowy będzie użyty wyłącznie w celu powiadomienia o dostępności tego produktu.

Polityką Prywatności

Powiadom mnie

Pytanie o Produkt

Hortensja drzewiasta 'Incrediball' (Strong Annabelle, ABETWO)

NOWOŚĆ! Efekt wieloletnich prac selekcyjnych, kolejna siostra popularnej hortensji 'Annabelle' o ulepszonych cechach, wpływających na nadzwyczajne walory estetyczne.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Rabat 5% na wszystko

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Produkty powiązane

Więcej informacji

Hortensja drzewiasta 'Incrediball' ('Strong Annabelle', ABETWO)

Efekt wieloletnich prac selekcyjnych, kolejna siostra popularnej hortensji 'Annabelle' o ulepszonych cechach, wpływających na nadzwyczajne walory estetyczne. Selekt wytwarzający ogromnej wielkości, białe, kuliste kwiatostany sięgające 40 cm średnicy, ponadto pędy są sztywniejsze i lepiej utrzymują ciężar ogromnych kwiatostanów. Dorasta do ok 1,2 metra wysokości. Ciemno zielone ulistnienie hortensji 'Strong Annabelle' podkreśla dodatkowo śnieżną biel kwiatów, która wraz z przekwitaniem zmienia się w limonkową zieleń.

Uprawa hortensji drzewiastej

Tajemnicą niezawodnego kwitnienia każdego roku hortensji drzewiastej jest to, że w przeciwieństwie do hortensji ogrodowej pączki kwiatowe zawiązują się wiosną, a nie jesienią poprzedniego roku. Dzięki temu nie ma żadnego ryzyka, że pączki takie obmarzną, a zatem mamy pewność, że każdego roku nasza hortensja obficie zakwitnienie, bez żadnego okrywania na zimę i specjalnych zabiegów. Preferuje gleby żyzne próchnicze, kwaśne oraz stanowiska cieniste, zaciszne, osłonięte. Rośnie także na stanowisku słonecznym, jednak wtedy może słabiej kwitnąć. Oprócz tego tylko w cienistych lub pół cienistych miejscach liście stają się ciemno zielone, co dodatkowo podkreśla śnieżną biel kwiatostanów. Lubi duże ilości wody, stale podlewana wydaje ogromne kwiatostany wielkości nawet 40 cm. Dla uzyskania okazałego kwitnienia zaleca się silne przycięcie wiosną. Najlepiej ściąć wszystkie pędy ok 20 cm nad ziemią.

Gdzie można zastosować hortensję drzewiastą

Hortensja ' Strong Annabelle' pięknie wygląda na rabatach w dużych i małych założeniach ogrodowych. Polecana także na niskie żywopłoty, oraz do zestawień i wszelkiego rodzaju kompozycji. Efektowna roślina do sadzenia w dużych donicach. Zasuszone kwiatostany nadają się do kompozycji bukieciarskich i do wazonów.

Poniżej zdjęcie oferowanej sadzonki. Wczesną wiosną krzewy są w stanie bezlistnym.

  • rozmiar doniczki: C5 (średnica 23 cm)
  • pojemność: 5L
  • wysokość sadzonek: około 20 cm (wysokość krzewu dotyczy tylko części nadziemnej, nie zawiera wysokości doniczki)  

hydrangea_strong.jpg

Opis

Wysokość docelowa100-120 cm
Szerokość docelowa100 cm
Stanowiskosłońce lub pół cień
Barwa kwiatówbiała
Barwa liścizielona
Termin kwitnieniaVI-IX
Mrozoodpornośćcałkowita
Podlewanieobfite
Glebalekko kwaśna, żyzna, próchnicza
Okres kwitnieniawiosna-lato-jesień
Zakres wysokości80-120 cm

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Hortensja drzewiasta 'Incrediball' (Strong Annabelle, ABETWO)

Hortensja drzewiasta 'Incrediball' (Strong Annabelle, ABETWO)

NOWOŚĆ! Efekt wieloletnich prac selekcyjnych, kolejna siostra popularnej hortensji 'Annabelle' o ulepszonych cechach, wpływających na nadzwyczajne walory estetyczne.

Produkty powiązane

    Podobne produkty

    Te produkty są w tej samej kategorii