Ze względu na bardzo dużą ilość zamówień czas realizacji wynosi obecnie około 10 dni roboczych! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. O dokładnym terminie wysyłki zostaną Państwo poinformowani mailowo.

Goździk 'David' Dianthus

Cena: 6,99 zł

B-09-01432-T5-P9

Nowy produkt


B B

Pytanie o Produkt

Goździk 'David' Dianthus

Roślina skalna tworząca gęste poduchy szarozielonych liści, ozdobione uroczymi kwiatami w intensywnym, czerwonym kolorze.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Rabat 5% na wszystko

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Produkty powiązane

Więcej informacji

Goździk 'David' -rośliny skalne

Goździk 'David' to urocza roślina skalna charakteryzująca się długim i niezwykle atrakcyjnym kwitnieniem. Dorasta do 40 cm wysokości, tworząc gęste poduchy, srebrzystych liści. Od maja do września kępę zdobią półpełne kwiaty w intensywnym, czerwonym kolorze. Srebrzyste liście wspaniale uwydatniają barwę oraz budowę kwiatów, a długie kwitnienie pozwala nam cieszyć się ich pięknem od wiosny aż do jesieni.

Uprawa goździka 'David' 

Goździk 'David' cechuje się niewielkimi wymaganiami uprawowymi. Preferuje stanowiska ciepłe, słoneczne. Gleba pod jego uprawę powinna być lekka, przepuszczalna, średnio wilgotna. Jest to bylina w pełni mrozoodporna. Nie toleruje nadmiaru wody w podłożu. Po przekwitnięciu ścinamy pędy, aby poprawić wygląd rośliny.

Zastosowanie goździka 'David'  

Goździk David wspaniale sprawdzi się na rabatach, skalniakach oraz w ogrodach skalnych. Z powodzeniem może być uprawiany w misach, korytach, pojemnikach skrzynkach oraz na zielonych dachach. Bardzo dobrze wygląda w otoczeniu kamieni, głazów, żwirku. Sadząc roślinę w większych grupach uzyskamy fantastyczne, barwne dywany.


Oferujemy sadzonkę w doniczce o wymiarach 9 x 9 x 10 cm. Poniżej zdjęcie oferowanej sadzonki wykonane latem.  Wygląd bylin i stopień ich rozwoju zależy od pory roku -czytaj więcej

Zdjęcie sadzonki goździka 'David'Opis

Wysokość docelowa40 cm
Szerokość docelowa40 cm
Stanowiskosłoneczne
Barwa kwiatówczerwona
Barwa liścisrebrna
Termin kwitnieniaV-IX
Mrozoodpornośćcałkowita
Podlewanieoszczędne
Glebaśrednio żyzna, zdrenowana
Okres kwitnieniawiosna-lato-jesień
Zakres wysokości20-50 cm

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Goździk 'David' Dianthus

Goździk 'David' Dianthus

Roślina skalna tworząca gęste poduchy szarozielonych liści, ozdobione uroczymi kwiatami w intensywnym, czerwonym kolorze.

Produkty powiązane

Podobne produkty

Te produkty są w tej samej kategorii