Obecnie czas realizacji wynosi około 4-5 dni roboczych! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. O dokładnym terminie wysyłki zostaną Państwo poinformowani mailowo.

DNIA 16.11.2020 PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA

Regulamin promocji dla zarejestrowanych Klientów "PROGRAM LOJALNOŚCIOWY":

 1. Punty przyznawane dopiero po dostarczeniu zamówienia.
 2. Przelicznik przyznawania punktów jest następujący: 10 zł (zakup) =50 pkt. =0,5 zł rabatu na kolejny zakup. 
 3. Punkty nie są przyznawane za produkty sprzedawane w obniżonych cenach (promocje okresowe).
 4. Punkty można zamienić na bon rabatowy w dowolnej chwili. Są one ważne przez 12 miesięcy od dnia złożenia zamówienia. Po tym okresie zgromadzone punkty przepadają.
 5. Aby zamienić zgromadzone punkty lojalnościowe na bon rabatowy, należy zalogować się do swojego konta w sklepie albamar.pl i wejść do zakładki MOJE PUNKTY LOJALNOŚCIOWE (https://albamar.pl/module/loyalty/default?process=summary). Następnie należy użyć przycisku PRZEKSZTAŁĆ MOJE PUNKTY NA BON RABATOWY
 6. Wygenerowany kod rabatowy obniża wartość zakupionych produktów (bez kosztów wysyłki) o kwotę odpowiadającą wartości zgromadzonych punków zgodnie z pkt 3.
 7. Wygenerowany kod rabatowy ma ważność 12 miesięcy od czasu złożenia zamówienia, za które punkty zostały przyznane. 
 8. Wygenerowany kod rabatowy można wykorzystać tylko raz i nie łączy się on z innymi zniżkami i rabatami.
 9. Minimalna wartość zakupu, przy której kod rabatowy wygenerowany z punktów lojalnościowych jest aktywny to 150 zł.
 10. Promocja dotyczy wyłącznie zarejestrowanych Klientów. Dla zakupów dokonanych bez rejestracji nie są przyznawane punkty, ponieważ do ich naliczania wymagane jest założone konto w sklepie.       
 11. Promocja obowiązuje od 1.03.2019 do odwołania. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia promocji w dowolnym czasie. Zakończenie promocji jest równoznaczne z utratą zgromadzonych punktów oraz kodów rabatowych wygenerowanych w ramach promocji. Przed zakończeniem promocji Klient zostaje poinformowany z odpowiednim wyprzedzeniem.